o nas

Przyjazny Deweloper specjalizuje się w budowie domów i mieszkań, kładąc nacisk na zaspokojenie indywidualnych potrzeb klientów. Nasza oferta obejmuje kompleksowe podejście - dostarczamy mieszkania nie tylko w stanie deweloperskim, lecz także lokalne gotowe do zamieszkania.

Nasze domy to nowoczesne i wszechstronne przestrzenie. Budujemy je z użyciem wysokiej jakości, ekologicznych materiałów i innowacyjnych technologii. To wszystko w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem stanowi najlepsze potwierdzenie wartości, które reprezentują naszą firmę: jakość, solidność i bezpieczeństwo.


Misją firmy Przyjazny Deweloper jest budować trwałe domy z pasją i pomysłem.

 • bezpieczeństwo 
  dajemy poczucie bezpieczeństwa

  odpowiedzialność 
  jesteśmy odpowiedzialni
  za nasze realizacje

  jakość 
  budujemy z najbardziej korzystnym stosunkiem jakości do ceny.

  uczciwość 
  jesteśmy uczciwi przez co budujemy długotrwałe i przyjacielskie relacje.

działamy kompleksowo

Pomagamy naszym klientom zrealizować swoje marzenia o posiadaniu własnego mieszkania. Wspieramy ich w wyborze odpowiedniego kredytu oraz proponujemy wsparcie specjalistów w kwestii wykończenia. 
Nasze kompleksowe podejście zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa i umożliwia przejście przez proces zakupu mieszkania w sposób wolny od stresu i przyjemny.

 • pomagamy
 • doradzamy z finansowaniem 
 • wykańczamy pod klucz

Kacper Krzyżostaniak

Prezes

Kacper jest właścicielem, prezesem i największą siłą napędową Przyjaznego Holdingu. Z wykształcenia magister filozofii na wydziale Filozofii i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza. Certyfikowany coach i mentor (SET)

Zdobyte w wielu dziedzinach biznesu doświadczenie Kacper wykorzystał do rozwoju firmy, którą wraz zespołem stworzył od podstaw. Uzyskane umiejętności z zakresu zarządzania, wynajmu oraz realizacji skomplikowanych remontów kamienic, mieszkań i domów, pozwoliły mu również na rozpoczęcie działaności deweloperskiej Przyjazny Deweloper oraz z branży pokrewnej – transportu i przetwarzania odpadów Przyjazny Recykling.

Na co dzień miłośnik zdrowego stylu życia, diety wegańskiej oraz sportu, czerpiący zapał do pracy z zainteresowań ekonomią, psychologią, socjologią oraz filozofią.


Dariusz Staszewski
CEO

Darek, jako CEO z 15-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, jest niezwykle zaangażowanym i kompetentnym liderem. Jego głównym projektem jest zarządzanie budową Przyjaznego Osiedla w Cerekwicy oraz nowego kameralnego osiedla w Mrowinie, czy kamienicy na poznańskich Zawadach.

Skutecznie kieruje zespołem pracowników, podwykonawców i dostawców, dbając o to, aby prace przebiegały sprawnie i zgodnie z harmonogramem. Ponadto, pełni rolę nadzorcy, dbając o przestrzeganie wysokich standardów jakości i przepisów budowlanych.

Mimo intensywnych obowiązków zawodowych, Darek znajduje czas na życie rodzinne we Wrocławiu. Interesuje się również polityką i poszerza swoją wiedzę poprzez czytanie, co świadczy o jego zaangażowaniu w różnorodne obszary życia.